SAMSUN GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

Türkiye’nin ve Karadeniz’in göz bebeği olan Samsun’da otel prosedür ve tek düzeliğinden uzak, otel konaklamasından çok daha ekonomik ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek konfor, güvenlik, estetik ve hijyene sahip günlük kiralık dairelerimizle siz değerli müşterilerimizin günlük daire ihtiyaçlarınızın en güvenilir adresiyiz.

Günlük Kiralık Dairelerimizle Size Ne Vaat ediyoruz?

Apart otel  veya butik otel kullanmak zorunda kalan birçok kişinin şikâyet ettiği en önemli konu geçici ve çok kısa süreli bir barınma hizmeti olan otelciliğin hijyen, konfor ve güvenlik anlayışının kişiselleştirmeye kaplı olmasıdır. Bunların yanında, günlük daire kiralama ile kıyaslandığında otel hizmeti çok daha masraflıdır. Temel bir insani ihtiyaç olan barınma ihtiyacı, günümüzde temel bir ihtiyacı karşılama standartlarından çok daha fazlasını gerektirmektedir. Samsun günlük kiralık daire hizmetimiz standart bir barınma prosedüründen çok daha fazlasıyla sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

  • Temiz, bakımlı ve çalışır durumda eşya, mobilya, küçük mutfak aletleri
  • Hijyenik ve kullanışlı banyo
  • Yemek i
  • Kullanıma sunulmadan önce yıkanmış havlu ve çamaşırlar
  • Son teknoloji ürünü beyaz eşya

Gibi olanakların standart olarak sunulduğu dairlerimiz rahatınız için dizayn edilmiştir.

Günlük Kiralık Dairenin Avantajları

Dünyanın neresinde olursa olsun, kalitesi ve yıldız sayısı ne olursa olsun bir otel odası size asla ve asla ev konforu sunamayacaktır. Özellikle mensubu olduğumuz doğu kültüründe evimizin konforu ve rahatlığı hayatımızın merkezine oturmuştur. İş stresinden, hayatın günlük koşturmacasından ve tüm olumsuzluklardan kaçmak için yegâne ihtiyacımız konforlu bir evdir. Kendi kültür ve yaşam yaşam stilimize uygun döşenmiş, konforize edilmiş günlük kiralık daireler sizlere kendi evinizdeki sıcaklığı ve konforu aratmayacaktır. Tüm bu avantajlarının yanında sizi bu modern hizmete ısındıracak en önemli faktörlerden birisi de otel hizmetinden çok daha ekonomik bir konaklama şekli oluşudur.

Günlük Kiralık Daire Hizmeti Alışkanlığa Dönüşmek Üzere

İnsanoğlu tarih sahnesine çıktığından beri yaşadığı yerden daha uzak yerlere gitmek adeta kaderi olmuştur. Bir yerden başka bir yere gitmek kadere dönüştükçe bu yolculuklar esnasına dinlenmek ve insani ihtiyaçları karşılamak da zaruri bir ihtiyaç haline gelmiştir. İşte bu nedenle tarih boyunca hanlar, günümüze yakın bir zamanda ise oteller bu konaklama ihtiyacının yegâne adresi olmuştur. Günümüzde ise insanlık tarihinin değişimi gibi konaklama alışkanlıkları da değişmektedir. Samsun günlük kiralık daire hizmeti bu dönüşümün vücuda gelmiş son halidir.

Günlük Kiralık Daire Hizmeti Mahremiyetinize Son Derece Saygılıdır

Samsun günlük kiralık daire kullanımının belki de en hayati ve can alıcı noktalarından birisi de gizlilik ve mahremiyettir. Zira böyle bir hizmetten yararlanma düşüncenizin altında her türlü sebep olabilir ve biz bunu kesinlikle sorgulamıyoruz. Bu hizmetten faydalanmanız halinde, gizlilik ve mahremiyet hakkınız bizim içim ihlal edilmemesi gereken en önemli haktır. Günlük kiralık daire kullanım amaç ve şekliniz siz daireden içeri girip kapısını kapattıktan sonra müdahale ve yetki alanımızın dışına çıkmaktadır. Gizlilik ve mahremiyet konusunda bize güvenebilirsiniz.

samsun gunluk kiralik ev

Samsun Günlük Kiralık Daire Kullanım Şartları

Bizim siz müşterilerimize kullanım süresi boyunca ücreti karşılığında emanet ettiğimiz ve kullanımınıza sunduğumuz dairelerimizin demirbaş malzemesinin korunması  ve kollanması kullanım süreniz boyunca siz değerli misafirlerimizin sorumluluğu altındadır. Sizlere emanet ettiğimiz kiralık dairelerimizde bulunan mobilya, elektronik eşya ve dairelerimize ait olan temel demirbaş malzemelerin tahrip olması, kullanım fonksiyonlarının görevini eksik veya tamamen yapamaz hale getirilmesi durumlarında firma olarak zararımızı tazmin veya eski hale getirme hakkımız mahfuzdur.